Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou.

Vďaka individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi dokážeme vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám.

ČASOVÁ FLEXIBILITA

Rozumieme požiadavkám našich klientov a preto máme flexibilnú pracovnú dobu. Pracujeme často aj mimo otváracích hodín, cez víkendy či dokonca sviatky.

RÝCHLOSŤ

Dokážeme vyhovieť aj urgentným potrebám našich klientov a svoju prácu sa snažíme spraviť v čo najkratšej dobe. Jednoduchšie opravy realizujeme dokonca aj na počkanie.

ZARUČENÁ KVALITA

Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Zárukou kvality našich služieb je záručná doba 6 mesiacov na všetky opravy.

O firme

Firma Oprava chladičov - Gabriel Takács je jednotkou na slovenskom trhu v oblasti opravy a výroby chladičov.

Firma Oprava chladičov - Gabriel Takács vznikla v roku 1997 za účelom poskytovania služieb v oblasti opravy autochladičov a autokarosérií. O niekoľko rokov rozšírila svoje portfólio služieb o opravy všetkých typov chladičov, výrobu chladičov a zváranie autoplastov.

Vďaka viac ako 30-ročným skúsenostiam v oblasti autoklampiarskych prác a autochladičov dokážeme vykonávať svoju činnosť s dôrazom na maximálnu kvalitu. Vďaka individuálnemu prístupu k požiadavkám každého zákazníka dokážeme vyhovieť aj veľmi špecifickým a náročným požiadavkám.

Oprava chladičov - Gabriel Takács